קישורים

מרשל רוזנברג מדבר על תקשורת לא אלימה א'
מרשל רוזנברג, בהרצאות מצולמות על תקשורת לא אלימה.
מרשל רוזנברג מדבר על תקשורת לא אלימה ב'
סרטונים נוספים בהם מרשל רוזנברג מסביר את עקרונות תקשורת לא אלימה
רדיו כל השלום
רדיו 'כל השלום' מסקר את פעילותם של ארגוני שלום ישראלים ופלסטינים ומשמש במה לקולות אלטרנטיביים, שאינם מקבלים ביטוי באמצעי התקשורת הקיימים. השידורים הם בשלוש שפות (עברית, ערבית ואנגלית) ומקדם רעיונות של שלום, כבוד הדדי, דו קיום, פלורליזם, צדק וסולידריות חברתית.
ליבי | מרכז למודעות, מדיטציה והשראה
מרכז למודעות, מדיטציה והשראה בירושלים, הנמצא ממש במרכז העיר, ובו תוכלו להרגיש בבית.
Center for Nonviolent Communication
האתר הרשמי, בינלאומי של תקשורת לא אלימה. הוא מרכז הרצאות של מרשל רוזנברג, קישורי הקהילה הבינלאומית, מידע על הכשרות ופעילויות וחנות ספרים.
רשת קהילות ירושלים
אתר שמרכז בתוכו פעילויות שונות של הקבוצות המגווונות בירושלים (מוסלמים/יהודים/נוצרים/דתיים/חילוניים/עולים חדשים וישנים). דרך תובנות השיטה של מרשל רוזנברג, תקשורת לא אלימה, מחברים בין העולמות ויוצרים טרנספורמציה.
אתר לוחמים לשלום
אתר המייצג את תנועת "לוחמים לשלום" אשר הוקמה במשותף על ידי פלסטינים וישראלים, שלקחו חלק פעיל במעגל האלימות באזורינו ואחרי שנים רבות בהן אחזו בנשק, וראו אחד את השני רק דרך כוונות הרובה, החליטו להניח את נשקינו, ולהילחם למען השלום.
IPCRI
אתר הארגון המשותף, הישראלי-פלשתיני, למחקר ומידע על הקונפליקט באזור. האתר כולו מוקדש למציאת פתרונות יישומיים לקונפליקט הישראלי-פלשתיני. הוא עוסק בנושאים חשובים בקונפליקט אשר שיתוף פעולה נדרש משני הצדדים.
בודהיזם בישראל
אתר שמרכז פעילויות המבוססות על עקרונות הבודהיזם, על גווניו השונים, שמתקיימות בישראל. בספריית האתר, קיימים מבחר מאמרים בעברית, תרגומים של כתבים ודרשות, וידיאו עם שיחות של מורים בכירים מהארץ ומהעולם, והקלטות של מפגשים ושיחות דהרמה בעברית.
צו פיוס
אתר של ארגון צו פיוס הפועל לעידוד ההיכרות ולהעשרת הקשרים בין יחידים וקבוצות על הרצף הדתי-חילוני בחברה היהודית, להשמעת הקול המתון בתוך השיח הציבורי ולחיזוקו.
עמותת תובנה
אתר של עמותת תובנה המרכז מידע על העמותה, הפעילויות השונות, ספרייה ורשימת מתנדבים.
פנימה החוצה - יוגה ואמנות הריפוי
"פנימהחוצה" היא מקום שמקדיש את עצמו לקירוב לבבות, כך שכל אדם יוכל להיות הוא עצמו האמיתי ולקבל את האחר כשהוא הוא עצמו האמיתי.