קהל יעד

אימון אישי - חגית ליפשיץ
אם את/ה מוטרד/ת מהמצב הכלכלי, אם חסר לך משהו ועדיין לא מצאת את הדרך להשיגו, אם היית רוצה למקסם את היכולות והפוטנציאל שלך, אם יש לך חלומות שעדיין לא הגשמת-במקום לחכות עד שהמצב ישתפר, שתמצא/י עבודה חדשה, שהילדים יגדלו, שתזכי/ה בפיס, אנו מציעים לך אימון אישי.
אנשים בסכסוך
כל קונפליקט או סכסוך שמתעורר בין אנשים הוא הזדמנות. בדרך כלל אנשים חווים אותו כמצב לא נעים אפילו מכביד ומעיק. אנחנו במ.פ.ג.ש מאמינים שאפשר ליישב את הרוב המכריע של הסכסוכים בהסכמה: סכסוכים עסקיים, סכסוכים בין שכנים, סכסוכים בתוך המשפחה, סכסוכים הקשורים למערכת החינוך: כולם ניתנים ליישוב בדרכי שלום, בעזרת מגשר או בעזרת מומחה ליישוב סכסוכים.
זוגות
בני זוג מגיעים לעיתים למצבים של מתחים וקשיים סביב נושאים שונים: החל ממערכת היחסים ביניהם, דרך נושאים של גידול הילדים, מקום המגורים, היחסים עם ההורים ועוד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בכדי להכיר בצורה מעמיקה יותר מהן האפשרויות הפתוחות לפניכם, לפני שתעשו צעד נמהר.
ארגונים שונים פועלים בתחומים דומים או משיקים. הן ארגונים חברתיים, למטרות קידום של נושאים אנושיים וקהילתיים שונים, והן ארגונים, מפעלים וחברות, שפועלים למטרות רווח. אנו מציעים גם שירותי גישור ויישוב סכסוכים במקרי הצורך, בכדי להגיע להסכמות ולפתרונות בדרכי שלום ובהסכמה, לטובת כל הצדדים.
החיים במשפחה יכולים להביא עמם מתחים ומחלוקות סביב נושאים שונים ונוטים להאמין שמה שלא טופל במשך שנים רבות הוא אבוד ואין מה לתקן אותו, אך אנו יודעים מניסיוננו הרב, שאין דבר כזה "אי אפשר". יש רק "אינני יודע איך". אם ברצונכם לתת הזדמנות לתקן את מערכת היחסים ואת ההידברות שלכם בתוך המשפחה – אנא פנו אלינו.
בתי ספר
בתי ספר מהווים הזדמנות פז לתרגל, ללמוד וליישם הלכה למעשה את העקרונות של מניעת אלימות, הידברות, גישור ויישוב סכסוכים בדרכי שלום. אנו יוזמים ומקדמים תוכניות שבהן ילדים, מורים והורים משכינים שלום ומונעים אלימות.
אנו יוזמים ומנחים מפגשים של קבוצות שנמצאות בקונפליקט, כגון: דתיים וחילוניים, יהודים וערבים, אנשי שמאל ואנשי ימין ומסייעים לארגונים חברתיים ליצר שיתוף והסכמות: לבנות מודלים ותוכניות עבודה לקידום נושאים חברתיים, אקולוגיים ופוליטיים, המבוססים על שיתוף פעולה והשגת פתרונות Win-Win.