דוד יצחקי, מוסיקאי ומטפל

חגית היא חד פעמית והאופן העמוק שבו היא חיה, מבינה ומטמיעה בך את תפיסת התקשורת המקרבת, יכולה להתמיר מערכות יחסים, להביא כנות אדירה לחייך, ויכולה לבנות בך חופש: גם חופש להרגיש, גם חופש להתבטא, גם חופש להציף קונפליקטים, לא לחוות אותם כמחסום, וזה הרבה, הרבה מאוד.

חגית עזרה לי בנקודות משמעותיות בחיי, שבהן הייתי זקוקה בדיוק לזה. בעזרתה יש לי הבנה כמה שתקשורת מקרבת יכולה ליצור בהירות ולספק כלים למצבים קשים בחיים.

שמי דוד ואני בוגר הקורס בן השנתיים אצל חגית וטל שהתמקד באימון והיכרות עמוקה עם שיטת תקשורת מקרבת.

הקורס חשף אותי לעומקים בתוכי שהם היום חלק בלתי נפרד ומהותי באישיותי.

במהלך הקורס זכיתי לפגוש צדדים חשופים בתוכי, להכיר את נתיבי העולם לאורך אבחנות המפתח של השיטה ולזכות לרפא ולקרב אליי את האנשים הקרובים ביותר בעולמי, להסכים לפגוש אותם, לנכוח בתוך הקונפליקטים, לראותם אחרים כפי שהינם ולהעז סוף סוף גם להראות את עצמי כפי שהינני.

הקורס נתן לי כלים לשחרר מעצמי אמונות של קורבנות ולזכות להיכנס לעולם שבוא אני מזין את עצמי ומחובר לרוח של אחריות ממקום של נתינה וקבלה מהלב.

כבר במהלך הקורס החלתי להנחות אנשימות ברוח השיטה וזכיתי לראות כיצד אמפטיה היא כלי עצמתי לריפוי ולהעצמה. התרגילים בקורס עזרו לי גם להתחבר לחלומותיו ולהגשים אותם וחלק את האמונה שלי בעצמי תוך מתן מקום לקולות נסתרים שעכבו אותי במשך שנים וסוף סוף קבלו מקום בתוכי כל שיכולתי לעשות צעד ולצמוח.

טל וחגית הן לא רק מנחות, אלא גם מורות וגם חברות שלמדו אותי מתוך אכפתיות רבה ומתוך רצון עמוק בהצלחת כל אחד ואחת מאתנו בדרכו/ה תוך ראיית זווית עולמו.ה המסתורית. אני ממליץ בחום.